РОЗМІРИ внесків

за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії житлових будинків міста Горішні Плавні

 

На виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» КВП «Теплоенерго» м.Горішні Плавні проведено розрахунок внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії житлових будинків міста. Розміри внесків визначені відповідно до «Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподіл між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання», затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 05 червня 2018 року № 129.

До витрат в розрахунку внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії віднесені витрати, пов’язані з періодичною повіркою вузла комерційного обліку з міжповірочним інтервалом 1 раз на чотири роки, та щомісячними витратами, пов’язаними із зняттям показників споживання теплової енергії протягом опалювального періоду.

До витрат в розрахунку внесків за заміну вузла комерційного обліку віднесені витрати по формуванню та утриманню обмінного фонду лічильників теплової енергії, а також роботи по демонтажу та монтажу лічильників під час їх заміни на період ремонтів.

Відповідно до Методики розміри внесків підлягають коригуванню у разі зміни окремих витрат з причин, які не залежать від підприємства. Внески за обслуговування вузлів комерційного обліку коригуватимуться щороку.

Після затвердження таких внесків Горішньоплавнівською міською радою, протягом 2020 року один раз на 3 місяці будуть нараховуватися внески в наступних розмірах:                                                                               грн./квартал

 

Для перегляду розмірів внесків перейдіть за посіланням: внески