Звертаємо увагу, що на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» до тарифів  на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води  не включаються витрати, які включаються до складу плата за абонентське обслуговування.

ПЛАТА ЗА АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ визначена Законом України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189 – VIII, відповідно до якого – це  платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг. Плата за абонентське обслуговування нараховується всім споживачам, що мешкають у багатоквартирних житлових будинках, та включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягів спожитих послуг між споживачами, розподіленням втрат місць загального користування, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії, тощо.

Плата за абонентське обслуговування не є комунальною послугою, тому, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами» від 21.08.2019 № 808,  держава регулює  її граничний рівень.

Плата за абонентське обслуговування затверджується внутрішнім наказом по підприємству, визначається в розрахунку на 1 абонента на місяць та виставляється як окремий платіж.

Встановлення плати за абонентське обслуговування з 01 листопада 2021 року:

Плата за абонентське обслуговування послуги з постачання теплової енергії

24,47грн

Плата за абонентське обслуговування послуги з постачання гарячої води

14,72грн

 

Підстава:  наказ КВП «Теплоенерго» м.Горішні Плавні № 418 від 25.10.2021р.

Архів: встановлення плати за абонентське обслуговування з 01 грудня 2020 року