Головна » 2021 » Травень » 7 » До уваги одержувачів житлових субсидій!
08:14
До уваги одержувачів житлових субсидій!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з 1 травня 2021 року усім сім’ям призначення субсидій здійснюється лише після подання нових заяви і декларації (без автоматичного перепризначення).

Визначено, що з травня 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Звертаємо увагу, що при цьому зберігається право на призначення житлової субсидії з травня 2021 року у разі звернення за її призначенням протягом травня-вересня 2021 року.

Прийом документів на призначення житлової субсидії проводиться

- відділами соціального захисту відповідної територіальної громади або визначеними посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради;

- уповноваженими особами старостинських округів;

- посадовими особами центру надання адміністративних послуг (у разі їх створення);

- управліннями соціального захисту населення міст обласного значення.

Документи на призначення субсидії також можливо направити поштою або в електронному вигляді через сайт Мінсоцполітики в розділі Е-сервіси за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua/ .

Переглядів: 64 | Додав: Vitos87
Всього коментарів: 0
avatar