Головна » 2017 » Жовтень » 11 » ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ, які мають квартирні лічильники води.
13:40
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ, які мають квартирні лічильники води.

       З 02 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» №2119-VIII від 22 червня 2017 року (далі-Закон).

       Квартирні лічильники гарячої та холодної води відносяться до вузла розподільного обліку. Згідно п.2 статті 6 Закону обслуговування цих лічильників ( періодична повірка, демонтаж, транспортування та монтаж після повірки) здійснюється за рахунок власників таких вузлів.

   На підставі цього Закону з  01.11.2017 року  повірка квартирних лічильників холодної та гарячої води,  буде виконуватися за рахунок  власників цих лічильників.

  Споживач для виконання цієї повірки  повинен звернутися до КВП „Теплоенерго” або КП ВУВКГ для зняття раніше встановлених пломб. Зняття пломб та їх встановлення  після повірки здійснюється представниками КВП „Теплоенерго” безкоштовно.

   Споживач має можливість замовити роботи по демонтажу, транспортуванню, повірки та монтажу лічильників в будь якій організації, яка має на це відповідний дозвіл.

   Зона обслуговування будинків, у квартирах яких роботи по опломбуванню та розпломбуванню лічильників проводяться підприємствами КВП „Теплоенерго” або КП ВУВКГ, залишилась без змін.

 

Адміністрація КВП „Теплоенерго” м.Горішні Плавні”

Переглядів: 1482 | Додав: Vitos87
Всього коментарів: 0
avatar