Головна » 2016 » Жовтень » 7 » ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ НА ПОСЛУГУ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ
13:45
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ НА ПОСЛУГУ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ

    

       За опалювальний сезон 2015-2016р.р. в деяких споживачів загальна фактична вартість послуги з централізованого опалення менше ніж загальна сума нарахованої субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги, в зв’язку з чим виникла переплата по субсидії. Маючи значні переплати по субсидії  в цілому у державі, постановою Кабінетом Міністрів України від 23.08.2016р. №534 „Деякі питання надання субсидій для відшкодування втрат на оплату послуг з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо - , електропостачання для індивідуального опалення” затверджено Порядок розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого опалення (теплопостачання), послуг з газо – та електропостачання для індивідуального опалення ( далі - Порядок).

         Цим Порядком зобов’язано виконавців послуг  виконати розрахунок невикористаної суми субсидії за опалювальний сезон за особовим рахунком кожного отримувача субсидії.                  За результатами розрахунку загальний обсяг невикористаних сум субсидії підлягає поверненню до бюджету.

        Розрахунок невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) за опалювальний сезон за особовим рахунком кожного одержувача субсидії визначається за такою формулою:

Nт = Cт - Hт,

де Nт - невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) за опалювальний сезон, гривень;

Cт - загальна сума нарахованої субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) за опалювальний сезон, гривень;

Hт - загальна фактична вартість послуги з централізованого опалення (теплопостачання) за опалювальний сезон, гривень.

      На підставі цього  підприємством „Теплоенерго” м.Горішні Плавні”  в вересні 2016р. виконано  цей розрахунок та зменшена переплата за особовим рахунком одержувача субсидії  на розраховану невикористану суму субсидії за опалювальний сезон  2015-2016р.р.

 

Адміністрація КВП „ТЕ” м.Горішні Плавні”

Переглядів: 330 | Додав: Vitos87
Всього коментарів: 0
avatar