Головна » 2016 » Липень » 15 » Інструкція по реєстрації та передачі показників лічильників онлайн
13:45
Інструкція по реєстрації та передачі показників лічильників онлайн

       Реєстрація, передача показників лічильника гарячої води, тепла онлайн.

       Тепер є можливість передавати показники лічильника гарячої води, тепла онлайн через наш сайт - komsteploenergo.org. Для цього Вам необхідно зайни на наш сайт komsteploenergo.org, та зареєструватись. Для реєстрації на головній сторінці, в правому верхньому куту є напис «реєстрація» - натискаємо на нього як це показано на (мал. 1).

 

МАЛ 1.

        Після натискання бачимо форму такого виду (мал. 2). Заповнюємо всі поля: свій Email (електронна пошта), пороль (який Ви особисто придумали), домашня адреса або номер телефону, Ваш нік (ім’я). Обов’язково запам’ятовуємо, або записуємо електронну пошту та пароль, ці данні нам будуть потрібні для входу на сайт як зареєстрований користувач. Тільки зареєстровані користувачі мають змогу передавати показники лічильників. 

 

МАЛ. 2

        Після реєстрації Вам буде виведене повідомлення мал. 3, в якому Вас попрохаюсь підтвердити свою електронну пошту. Після чого Вам необхідно зайти на свою електронну пошту, вказану Вами при реєстрації, на яку Вам прийде лист з посиланням підтвердження, натискаємо на це посилання і все - реєстрація закінчена.

 

МАЛ. 3

       Після реєстрації Вас автоматично переносить на наш сайт як зареєстрований користувач. Також можна зареєструватись на сайті маючи акаунт в соціальних мережах, які відображаються на сторінці реєстрації з лівої сторони форми.

 

Передача показань лічильників онлайн

        Після реєстрації, Ви заходите на сайт як зареєстрований користувач, та маєте змогу передавати показники лічильника. Для цього необхідно зайти в пункт меню «Передача показань лічильників» або з лівої сторони сайту натиснути на малюнок лічильника з написом «Передати показники лічильника» як це показано на мал. 4

 

МАЛ. 4        

        Після натискання, Ви побачите сторінку такого виду мал. 4

 

МАЛ. 5

        Тепер натискаємо на малюнок з написом «Передача показників», після чого ми потрапимо на форму «Передати показники лічильника» мал. 6, на якій саме і вносимо наші показники лічильників. Для цього треба заповнити обов’язкові поля: прізвище, ім’я, по батькові, особовий рахунок (який Ви можете дізнатися прийдячи до нас по адресі - вул. Молодіжна 8, на першому поверсі в відділі збуту, або за телефонами 0965655476, 0966857018), адреса, телефон, E-mail (електронна пошта), дата зняття показників. Далі заносимо показники лічильників гарячої води та опалення, в полях «лічильник гарячої води» вибираємо ті поля які відповідають місцезнаходженню наших лічильників, якщо лічильник 1 то вписуємо показники в будь-яке одне поле з чотирьох.

       Після заповнення потрібних нам полів натискаємо кнопку відправити.

 

МАЛ. 6

Переглядів: 3043 | Додав: Vitos87 | Теги: Инструкция по регистрации, Горишни Плавни, Регистрация, Горішні Плавні
Всього коментарів: 14
avatar
1
Как можно проверить приняты показания или нет?
avatar
0
5
Проверять приняты ли показания нельзя, так как база данных не связана с формой сдачи показаний. Но случаев что показания не передались не было, если вы нажали "передать показания" и Вам вывелось сообщение "Ваши показания приняты" - можете не переживать, с сайта показания передаются в базу данных 2 раза в неделю (как правило вторник, среда)
avatar
2
Добрый день. Необходимо реализовать просмотр архива переданных показаний. Спасибо.
avatar
3
Каждый раз при передаче данны необходимо заново заполнять ФИО, адрес, телефон и т.д. Возможно сохранение этих данных в форме, чтобы не заполнять их каждый раз, а вводить только показание счетчика? Очень удобно было бы для людей пенс.возраста...
avatar
0
7
Возможно у Вас, что то с браузером или его настройками, у меня например браузер опера, после того когда я 1 раз внёс данные и отправил их, в следуйщий раз я клацаю на поле ввода мышкой и мне предлагает ввести те данные которые я ранее вводил - Ф.И.О. и т.д.
avatar
4
Присоединяюсь к просьбе
"Каждый раз при передаче данных необходимо заново заполнять ФИО, адрес, телефон и т.д. Возможно сохранение этих данных в форме, чтобы не заполнять их каждый раз, а вводить только показание счетчика? "
avatar
0
8
Возможно у Вас, что то с браузером или его настройками, у меня например браузер опера, после того когда я 1 раз внёс данные и отправил их, в следуйщий раз я клацаю на поле ввода мышкой и мне предлагает ввести те данные которые я ранее вводил - Ф.И.О. и т.д.
avatar
0
6
Увы, никак, только с новой регистрацией
avatar
9
в какой графе писать показания если у меня один общий счетчик и на кухню и на ванну?
avatar
10
Добрый день. И все таки. Реализуйте, пожалуйста, запоминание ранее введенных данных. Очень не удобно. Спасибо.
avatar
0
14
Авто-заполнение полей это функция браузера, надо зайти в настройки браузера и активировать пункт авто-заполнение полей.
avatar
11
В моем случае из всех полей для заполнения только поле "электронный адрес" предлагает ранее введенную информацию. Я не использую браузер опера и не планирую менять свой браузер исключительно для передачи показаний Теплоэнерго. Данное неудобство нивелирует все положительные стороны электронного способа передачи передачи показаний. Надеюсь, что все таки найдутся ресурсы и способы решить этот вопрос. Спасибо.
avatar
12
Чому КВП Теплоенерго не може оформити показники та розрахунки по теплоенергії хоча б так, як по воді розроблені на сайті ВУ ВКГ?
avatar
13
Где просматривать расчёты?
avatar