Головна » 2022 » April » 22 » ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
09:14
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Додаток 3

до Порядку передачі документації

для надання висновку з оцінки впливу

на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля

____________________________________

(дата офіційного опублікування в Єдиному

реєстрі з оцінки впливу на довкілля

(автоматично генерується програмними

засобами ведення Єдиного реєстру

з оцінки впливу на довкілля,

не зазначається суб’єктом господарювання)

___________ 202110128744 __________

(реєстраційний номер справи про оцінку

впливу на довкілля планованої діяльності)

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

КВП «ТЕ» м. Горішні Плавні» планує провести реконструкцію будівлі центральної опалювальної котельні з встановленням котла на біопаливі потужністю 7 МВт зі зміною геометричних розмірів та будівництво складу палива по провулку Енергетиків, 31 в м. Горішні Плавні Полтавської області.

Реконструкція передбачає: демонтаж застарілого енергозатратного обладнання – котлів ПТВМ-50, які вичерпали свій нормативний термін експлуатації та не використовуються на сучасне енергозберігаюче обладнання – водогрійний котел на біопаливі фірми «COMPTE-R» потужністю 7,0 МВт із зміною геометричних розмірів приміщення котельного залу №1 та будівництвом складу палива, що зменшить надмірні втрати тепла при виробництві, транспортуванні і споживанні, а також негативний вплив на довкілля.

Характеристики роботи котла: потужність котла – 7 МВт; теплота згорання – 4244 Ккал/кг/ 17,77 МДж (пелета з лушпиння соняшника); витрата палива – пелета з лушпиння соняшника (основне) – 1576 кг/год, 11687,6 т/рік; витрата палива – пелета з деревини (резервне) – 1608 кг/год, 11925 т/рік; години роботи – 7416 годин/рік; річна кількість діб роботи котла – 309 діб/рік міжопалювальний період – на гаряче водоспоживання; опалювальний період – підігрів гарячої води.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

2. Суб'єкт господарювання

КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОЕНЕРГО» М. ГОРІШНІ ПЛАВНІ», код ЄДРПОУ 13940851, юридична адреса: 39800, Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Молодіжна, буд. 8, контактний номер телефону: +38 (067) 50-44-760.

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України,

Департамент екологічної оцінки та контролю, відділ оцінки впливу на довкілля,

03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, OVD@mepr.gov.ua, (044) 206-31-40,

(044) 206-31-50, (044) 206-31-13, контактна особа – Котяш Лада Павлівна

 (найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Дозвіл на виконання будівельних робіт, Управління державної інспекції архітектури та містобудування України в Полтавської області, Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

 (вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться:_________________________________________________

______________________________________________________________________________________

 (зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться__________________________________________________

______________________________________________________________________________________

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України,

Департамент екологічної оцінки та контролю, відділ оцінки впливу на довкілля,

03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, OVD@mepr.gov.ua, (044) 206-31-40,                   (044) 206-31-50, (044) 206-31-13, контактна особа – Котяш Лада Павлівна

 (зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України,

Департамент екологічної оцінки та контролю, відділ оцінки впливу на довкілля,

03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, OVD@mepr.gov.ua, (044) 206-31-40,                    (044) 206-31-50, (044) 206-31-13, контактна особа – Котяш Лада Павлівна

 (зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 406 аркушах.

 (зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

- КВП «ТЕ» м. Горішні Плавні», юридична адреса: 39800, місто Горішні Плавні, Полтавської області,                 вул. Молодіжна, 8, з 22.04.2022 р., тел.: +38 (067) 50-44-760.

- Горішньоплавнівська міська рада Полтавської області, 39800, Полтавська обл., м. Горішні Плавні,                     вул. Миру, 24, з 22.04.2022 р., тел.: +38 (067) 532-05-72.

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)

Переглядів: 28 | Додав: Vitos87
Всього коментарів: 0
avatar