Головна » 2017 » Березень » 15 » Порядок нарахувань за послуги централізованого опалення
14:14
Порядок нарахувань за послуги централізованого опалення

 

Нарахування за послугу з централізованого опалення проводиться відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими Постановою КМУ за № 630 від 21,07.2005р.

У разі встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії споживач оплачує послуги згідно з їх показаннями пропорційно опалюваній площі квартири.

У разі встановлення у квартирі багатоквартирного будинку засобів обліку теплової енергії ,які мають бути опломбовані та взяти на комерційний облік , споживач оплачує послуги з централізованого опалення за їх показаннями.

В разі обладнання квартири, що знаходиться у багатоквартирному будинку, індивідуальним опаленням або індивідуальним лічильником теплової енергії, споживач оплачує послуги за опалення місць загального користування (далі — МЗК) будинку.

Нарахування за опалення МЗК проводиться згідно Методики розрахунку кількості теплоти, спожитої на опалення місць загального користування багатоквартирних будинків, що затверджена наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 31 жовтня 2006 року за № 359 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 27.11.2006 року, за №1237/13111.

Загальна кількість теплової енергії на опалення МЗК складається з:

  • кількості теплової енергії на опалення сходової клітини;
  • втрат теплової енергії розподільчими трубопроводами системи опалення будинку, прокладеними в підвалі або на горищі.

Нарахування за опалення МЗК проводиться тільки в опалювальний період

Переглядів: 587 | Додав: Vitos87
Всього коментарів: 1
avatar
1
Поздно что-то делать. В свое время Быков сагитировал всё население города за свой счет приобрести теплосчетчики, и мы отдали свои деньги по 300-400 грн., думая, что будем меньше платить. Сегодня, платя за февраль, понял, что, если бы счетчика не было, платили бы гривен на триста меньше. Вывод: Быков всех нас на.....л
avatar