Головна » 2018 » Серпень » 20 » УВАГА, ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ!
08:28
УВАГА, ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ!

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

Проект централізованого теплопостачання в м. Горішні-Плавні – Підвищення енергоефективності системи централізованого теплопостачання міста Горішні Плавні

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Газові котли і допоміжне обладнання

Це Запрошення до участі у тендері слідує за Загальним оголошенням про закупки для цього проекту, яке було опубліковане на веб-сайті НЕФКО у розділі Оголошення про закупки (http://www.nefco.org/how_to_work/procurement_notices) 12 липня 2018 року .

Комунальне підприємство «Теплоенерго» м. Горішні Плавні надалі – «Замовник», має намір використати частину коштів кредиту, отриманого від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), на оплату витрат по проекту централізованого теплопостачання в м. Горішні-Плавні – Підвищення енергоефективності системи централізованого теплопостачання міста Горішні Плавні. Cпівфінансування проекту здійснюється  з фонду Е5Р [1]

Замовник  цим запрошує Підрядників подавати свої запечатані тендери для отримання таких контракту, що фінансуватиметься коштами кредиту:

Газові котли та допоміжне обладнання Контракт ділиться на дві фази наступним чином:

Фаза 1 включає

  • монтаж, випробування, налагоджування та введення в експлуатацію одного придбаного газованого котла потужністю 30 МВт з допоміжним обладнанням;
  • поставку, монтаж, випробування, налагоджування та введення в експлуатацію однієї димової труби котлоагрегату, 2 теплообмінників по 30 МВт кожен, одного циркуляційного котлового насосу, систему хімічної водопідготовки для придбаного газового котла.

Фаза 2 включає

  • проектні роботи, постачання обладнання та матеріалів, монтаж, випробування, налагоджування та введення в експлуатацію основного та допоміжного котельного обладнання в тому числі два (2)  нових газових котла потужністю 30 МВт з пальниками, дві (2) димові труби котлоагрегатів, два (2) теплообмінники по 30 МВт кожен, п’ять 5 циркуляційних високовольтнихнасосів, два (2) котлові циркуляційні насоси, постачання та встановлення всього допоміжного обладнання,  включаючи внутрішню систему труб і арматури.

Всі поставки  та монтаж  будуть виконуватися в існуючій головній котельні по вул. Енергетиків, 31 в місті Горішні Плавні. . Обидві стадії включені до зазначеного договору, який повинен бути виконаний успішним учасником тендеру.

Загальнобудівельні роботи - включають реконструкцію стін, підлоги і монтажні роботи.

Тендери щодо контрактів, які фінансуються коштами кредиту НЕФКО, є відкритими для фірм з будь-якої країни.

Щоби бути кваліфікованим для присудження контракту, Учасники тендеру повинні відповідати наступним мінімальним вимогам:

Учасники не повинні мати конфлікту інтересів.

 

[1] Східноєвропейське партнерство з енергоефективності та довкілля (E5P) - це багатосторонній донорський фонд у розмірі 180 мільйонів євро, який фінансується ЄБРР та призначений для сприяння інвестиціям в енергоефективність в Україні та інших країнах Східної Європи. Фонд був створений за ініціативою уряду Швеції під час свого головування в Європейському Союзі (ЄС) у 2009 році. E5P доповнює кредити на підвищення енергоефективності, надані фінансовими установами, включаючи Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, KfW, НЕФКО та Група Світового банку. Авторами E5P є ЄС та США, а також Данія, Естонія, Фінляндія, Німеччина, Ісландія, Ірландія, Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Словацька Республіка, Швеція, Швейцарія та Україна.

[1] Східноєвропейське партнерство з енергоефективності та довкілля (E5P) - це багатосторонній донорський фонд у розмірі 180 мільйонів євро, який фінансується ЄБРР та призначений для сприяння інвестиціям в енергоефективність в Україні та інших країнах Східної Європи. Фонд був створений за ініціативою уряду Швеції під час свого головування в Європейському Союзі (ЄС) у 2009 році. E5P доповнює кредити на підвищення енергоефективності, надані фінансовими установами, включаючи Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, KfW, НЕФКО та Група Світового банку. Авторами E5P є ЄС та США, а також Данія, Естонія, Фінляндія, Німеччина, Ісландія, Ірландія, Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Словацька Республіка, Швеція, Швейцарія та Україна.

Середньорічний дохід Учасника за останні 5 (п'ять) років перевищував 8,900,000 Євро (вісім мільйонів дев'ятсот тисяч) чи еквівалент. У разі подання тендеру СПКА, головний партнер має продемонструвати виконання цієї вимоги щонайменше на 50%.

• Учасник тендеру має продемонструвати що він має доступ або має у наявності ліквідні активи, не закладені реальні активи, кредитні лінії чи інші фінансові засоби для забезпечення потреб у оборотних коштах для виконання контракту, що оцінюються у сумі, не меншій за еквівалент у євро 1,110,000 (один мільйон сто десять тисяч), беручи до уваги зобов’язання Учасника у інших контрактах.

• Досвід підрядника у як найменше 3 (трьох) контрактах з реконструкції або будівництва котельнь по складу і складності подібних до запропонованого контракту, протягом останніх 5 (п'яти) років, що були повністю та успішно завершені та які є подібними до пропонованого контракту.

• Учасник тендеру повинен мати успішний досвід роботи  головного підрядника або субпідрядника з постачання та монтажу, щонайменше, одного жаротрубного газового  котла потужністю 30 МВт і двох жаротрубних газових  котлів, потужністю щонайменше 20 МВт, в країнах з аналогічними кліматичними умовами протягом п'ятирічного періоду до дати  відкриття тендерних пропозицій, що успішно експлуатуються  принаймні протягом 1 (одного) року до дати  подання тендерних пропозицій. Відповідні референції повинні бути надані.

 

Буде застосована  двостадійна тендерна процедура, яка відбуватиметься наступним чином:

 

(а)          Перша Стадія тендеру буде складатися лише з технічної пропозиції, без будь-якого посилання на ціни. Після оцінки Замовником учасників Першої Стадії, Замовник запрошує кожного учасника, який відповідає кваліфікаційним критеріям, і хто надав відповідну технічну тендерну пропозицію, на роз'яснювальну зустріч. Пропозиції кожного такого учасника будуть розглянуті на зустрічі, а всі необхідні зміни, доповнення, вилучення та інші коригування будуть зазначені та зафіксовані в Протоколі. Тільки  кваліфіковані учасники тендеру, які нададуть відповідну технічну і прийнятну для Першої Стадії тендерну пропозицію, будуть запрошені до Другої Стадії.

 

(б)        Друга Стадія тендеру буде складатися з оновленої технічної пропозиції, яка включає всі зміни, що вимагаються Замовником, які зазначено в Протоколі роз’яснювальної зустрічі,  або  необхідні для відображення будь-яких поправок в тендерних документах, виданих після подання тендерної пропозиції до Першої Стадії; і комерційної тендерної пропозиції.

Контракт планується завершити протягом 9 (дев'яти) місяців після набрання чинності.

Тендерні документи можуть бути отримані від офісу за адресою, вказаною нижче, після оплати незворотного внеску 200 ЄВРО (двісті) або еквівалент у конвертованій валюті. 

Спосіб оплати - це прямий депозит на будь-який з вказаних номерів рахунків для відповідної валюти:

Для платежів в  ЄВРО:

Номер рахунку (EUR) – 26000924417384

Банк бенефіціара:  Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк «Укргазбанк» Київ, Україна; SWIFT: UGASUAUK;

Банк кореспондент: Commerzbank AG FRANKFURT AM MAIN, Germany

SWIFT: COBADEFF

Рахунок у банку-кореспонденті: 4008864332 01.

Отримувач: COMMUNAL PRODUCTION ENTERPRISE "TEPLOENERGO" OF TOWN HORISHNI PLAVNI

Назва кирилицею: Комунальне виробниче підприємство «Теплоенерго» м.Горішні Плавні»

Для платежів в ГРИВНІ:                                     

Комунальне виробниче підприємство «Теплоенерго» м.Горішні Плавні»

ЄДРПОУ  13940851

Р/р 26000924417384  в ПАТ Акціонерний банк «Укргазбанк»

МФО 320478

Адреса: 39800, м. Горішні Плавні, Полтавська область, вул.Молодіжна,8, другий поверх, приймальня.

Перед оплатою учасники повинні надіслати скановану копію підписаного офіційного запиту для отримання тендерних документів. Цей запит повинен містити повну назву Учасника тендеру, його реквізити, адресу, на яку необхідно доставити тендерну документацію та назву тендеру.

Після отримання підтвердження платежу від потенційного учасника тендеру, документи будуть негайно відправлені електронною поштою у форматі PDF та MS, проте відправник не несе відповідальності за втрату чи пізню доставку відправлення. У разі розходження між версіями документів в PDF та MS форматах, версія PDF буде переважати.

Усі тендерні пропозиції Другої Стадії мають подаватись із забезпеченням тендеру у сумі 33 000 євро (тридцять три тисячі євро) або еквівалент в українській гривні за курсом Національного банку України на день публікації тендеру та повинні бути надані за нижче вказаною адресою або раніше, ніж час і дата закінчення подання, зазначених в Листі запрошення на подання тендерної пропозиції Другої Стадії, а саме час коли вони будуть відкриті у присутності представників Учасників, які виявлять бажання бути присутніми при відкритті.

Передтендерна зустріч / візит відбудеться о 10:00 за місцевим часом, 4 вересня 2018 року, за адресою  вказаною нижче.

Всі запити для отримання роз'яснень повинні бути отримані Замовником до 17:00 11 вересня 2018 року.

Зверніть увагу, що після закінчення терміну не дозволяється надсилати запити для отримання роз'яснень.

Тендерні пропозиції Першої Стадії повинні бути надіслані за адресою, вказаною нижче, до 11:00, 9 жовтня 2018 року , після чого вони будуть відкриті в присутності тих представників Учасників тендеру, які виявлять бажання бути присутніми при відкритті. Пропозиції, що надійшли з запізненням будуть відхилені.

Реєстр потенційних учасників тендеру, котрі придбали тендерні документи, може бути переглянутий за адресою, вказаною нижче.

Потенційні Учасники тендеру можуть отримати додаткову інформацію, а також ознайомитися та отримати тендерну документацію за адресою:

Контактна особа: Павло Сніжко

Замовник:              Комунальне виробниче підприємство «Теплоенерго» м.Горішні Плавні»

Адреса:                  39800,  м. Горішні Плавні, Полтавська область,  вулиця .Молодіжна, 8,  другий  поверх, приймальня.

Tel:                         +380503082301  

Fax:

E-mail:                   kte2013@ukr.net

 

                              

 

Дата: 20 серпня 2018 року


 

INVITATION FOR TENDERS

Ukraine

Horishni Plavni District Heating Project - Energy Efficiency Improvement of the District Heating system in Horishni Plavni

 INVITATION FOR TENDERS

Gas Boilers and Auxiliary Equipment

 

This Invitation for Tenders follows the General Procurement Notice for this project which was published on the NEFCO website, Procurement Notices section  (http://www.nefco.org/how_to_work/procurement_notices) on July 12, 2018.

Communal Production Enterprise “Teploenergo” of Town Horishni Plavni hereinafter referred to as “the Employer”, intends to use part of the proceeds of a loan from the Nordic Environment Finance Corporation (the NEFCO) towards the cost of Horishni Plavni District Heating Project - Energy Efficiency Improvement of the District Heating system in Horishni Plavni. The project is co-financed with the Е5Р* Fund.

The Employer now invites sealed tenders from Contractors for the following contract to be funded from part of the proceeds of the loan:

Gas Boilers and Auxiliary Equipment – The contract is divided into two phases as follows:

Phase 1 including

  • installation, testing, pre-commissioning and commissioning of one already purchased 30MW gas boiler with auxiliary equipment,
  • supply, installation, testing, pre-commissioning and commissioning of one boiler’s chimney, 2 heat exchangers of 30 MW each,  one boiler circulation pump, chemical water purification system for the already purchased boiler.

Phase 2 including

  • design works, supply of the equipment and materials, installation, testing, pre-commissioning and commissioning of main and auxiliary boiler house equipment including two (2) new 30 MW capacity gas boilers with burners, two (2) boiler’s chimneys, two (2) heat exchangers of 30 MW each,  five (5) circulation high-voltage pumps, two (2) boiler circulation pumps,  and supply and  installation of all auxiliary equipment that including internal boiler house system of pipes and valves.

All deliveries and installations will be performed in the existing main boiler house at 31 Energetykiv str. in Horishni Plavni. Both phases are included in the contract to be performed by a successful Tenderer.

Civil works - including renovation of walls, floors and installation works.

Tendering for contracts that are to be financed with the proceeds of a loan from the NEFCO is open to firms from any country.

To be qualified for the award of a contract, tenderers must satisfy the following minimum criteria:

  • Tenderers shall not having conflicts of interests.

 

  • The Tender’s average annual turnover over the last 5(five) years exceeded EURO 8,900,000 (eight million nine hundred thousand) or equivalent. In case of tender submitted by JVCA, the leading partner should demonstrate at least 50% compliance with the requirement.

 

  • The Tenderer shall demonstrate that it has access to, or has available, liquid assets, unencumbered real assets, lines of credit, and other financial means sufficient to meet the production cash flow for the contract estimated as not less than EURO 1,110,000 (one million one hundred and ten thousand) equivalent, taking into account the Tenderer's commitments for other contracts.

 

  • Experience as Contractor, in at least 3 (three) contracts for boiler house rehabilitation or construction works of a nature and complexity comparable to the proposed contract within the last 5 (five) years, that have been successfully completed and that are similar to the proposed Plant.

 

A two stage tender procedure will be adopted and will proceed as follows:

(a)           the First Stage tender will consist of a technical proposal only, without any reference to prices. Following evaluation by the Employer of the First Stage tenders, the Employer will invite each tenderer who meets the qualification criteria and who has submitted a technically responsive tender to a clarification meeting.  The proposals of all such tenderers will be reviewed at the meeting and all required amendments, additions, deletions and other adjustments will be noted and recorded in a Memorandum.  Only qualified tenderers submitting a technically responsive and acceptable First Stage tender will be invited to submit a Second Stage tender.

(b)           the Second Stage tender will consist of an updated technical tender incorporating all changes required by the Employer as recorded in the Memorandum to the clarification meeting or as necessary to reflect any amendments to the tender documents issued subsequent to submission of the First Stage tender; and the commercial tender

The Contract is planned to be completed within 9 (nine) months after the effective date.

Tender documents may be obtained from the office at the address below upon payment of a non-refundable fee of EURO 200 (two hundred) or equivalent in a convertible currency. 

The method of payment will be direct deposit to any of the specified account numbers for respective currency:

For payments in EUR:

Account number (EUR) – 26000924417384

Beneficiary’s bank:  PUBLІC JOІNT-STOCK COMPANY JOІNT STOCK BANK “UKRGASBANK” KIEV, UKRAINE;

SWIFT: UGASUAUK;

Correspondent Bank: Commerzbank AG FRANKFURT AM MAIN, Germany

SWIFT: COBADEFF

Correspondent account: 4008864332 01.

Beneficiary: COMMUNAL PRODUCTION ENTERPRISE "TEPLOENERGO" OF TOWN HORISHNI PLAVNI

Name in Cyrillic: Комунальне виробниче підприємство «Теплоенерго» м.Горішні Плавні»

For payments in UAH:

Комунальне виробниче підприємство «Теплоенерго» м.Горішні Плавні»

ЄДРПОУ  13940851

Р/р 26000924417384  в ПАТ Акціонерний банк «Укргазбанк»

МФО 320478

Адреса: 39800, м. Горішні Плавні, Полтавська область, вул.Молодіжна,8, другий поверх, приймальня.

Before payment the tenderers must send a scanned copy of the signed official request for the tender documents receipt. This request must include the full Name of the Tenderer, its requisites, the address where the tender documents must be delivered to and the name of the tender.

Upon receiving appropriate evidence of payment of the non-refundable fee/, the documents will be promptly dispatched electronically in PDF and MS format, however, no liability can be accepted for their non-delivery or late delivery. In case of discrepancies between the PDF and Word versions of the document, the PDF version shall prevail.

All Second Stage tenders must be accompanied by a Tender Security of EURO 33,000 (thirty three thousand Euro) or equivalent in Ukrainian Hryvna at the rate of the National Bank of Ukraine on the date of the Tender Security issue, and must be delivered to the address below on or before the time and date of the submission deadline specified in the Letter of Invitation to submit Second Stage tenders, at which time they will be opened in the presence of the tenderers’ representatives who wish to attend.

A pre-tender meeting / site visit will be held at 10:00 a.m. local time, on  September 04, 2018, at the below address.

All requests for clarification must be received by the Employer till September 11 , 2018, 17:00 a.m.

Please, note that it is not allowed to send the requests for clarification after the deadline.

First Stage tenders must be delivered to the office at the address below on or before 11:00 a.m., on October 09, 2018, at which time they will be opened in the presence of those tenderers’ representatives who choose to attend. Late Tenders will be rejected.

A register of potential tenderers who have purchased the tender documents may be inspected at the address below.

Prospective tenderers may obtain further information from, and also inspect and acquire the tender documents at, the following office:

Contact person:  Mr. Pavlo Snizhko

Employer’s entity: Communal Production Enterprise “Teploenergo” of Town Horishni Plavni

Address 8 Molodizhna Street, Horishni Plavni, Poltava Region, 39800, Ukraine, Reception, Floor 2.

Tel:         +380503082301  

Fax:

E-mail: kte2013@ukr.net

Date: August 20, 2018

 

*The Eastern Europe Energy Efficiency and Environment Partnership (E5P) is a €180 million multi-donor fund managed by the EBRD and designed to promote energy efficiency investments in Ukraine and other eastern European countries. The fund was established under an initiative of the Swedish government during its presidency of the European Union (EU) in 2009. E5P complements energy efficiency loans provided by financial institutions including the European Bank for Reconstruction and Development, the European Investment Bank, KfW, NEFCO and the World Bank Group. Contributors to E5P are the EU and the US, as well as Denmark, Estonia, Finland, Germany, Iceland, Ireland, Latvia, Lithuania, Norway, Poland, Slovak Republic, Sweden, Switzerland and Ukraine.

Переглядів: 127 | Додав: Vitos87
Всього коментарів: 0
avatar